Konkurence: Kerio udělovalo v ČR a SR partnerská ocenění za rok 2014

Společnost v každé zemi udělila tři ocenění pro resellera roku a skokana roku. Zároveň si pochvaluje své obchodní kanály v bývalém Československu jako jedny z nejvyspělejších na světě.

Konkurence: Kerio udělovalo v ČR a SR partnerská ocenění za rok 2014Společnost Kerio Technologies již poosmé vyhlásila nejlepší prodejce uplynulého roku. Ocenění byla resellerům z České republiky a Slovenska udělena ve dvou kategoriích – The Best Kerio Reseller 2014 a Skokan roku 2014.

První titul získaly firmy s největším obratem, druhý putoval k prodejcům s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

V kategorii Best Kerio Reseller 2014 v České republice zvítězily společnosti Comes, Cheops a AutoCont CZ. Českými Skokany roku 2014 byly jmenovány firmy Inpack, DC4 CZ a Mgr. Vladan Klíma.

Na Slovensku se titulem Kerio Best Reseller 2014 mohou pochlubit společnosti zooom.sk, JKC a AutoCont SK. Slovenskými Skokany roku 2014 se staly společnosti Orga-Trade Network Systems, Cayo Blanco a TCX.

Kerio k výsledkům soutěže dodává, že jeho obchodní kanály v České republice a na Slovensku patří v rámci celosvětové partnerské sítě k těm nejvyspělejším.

V České republice má Kerio 58 certifikovaných partnerů, na Slovensku jich je 15. Celkový počet obchodních partnerů Keria dosahuje v ČR čísla 437 a na Slovensku 109.

Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře