Konkurence: iStores otevře svou dosud největší prodejnu Apple Premium Reseller

Nová prodejna v bratislavském Avionu nabídne dvojnásobnou prodejní plochu oproti předchozímu obchodu a má se stát vlajkovou lodí sítě iStores na Slovensku. kromě samotného prodeje nabídne zákazníkům řadu dalších služeb.

Konkurence: iStores otevře svou dosud největší prodejnu Apple Premium ResellerSpolečnost WESTech, provozovatel široké sítě prémiových prodejen iStores, otevře v pátek 19. 5. 2017 dosud největší prodejnu Apple Premium Reseller v bratislavském Avion Shopping Parku. Nová prodejna nabídne dvojnásobek dosavadní prodejní plochy.

Prodejna v Avionu se podle WESTechu stane vlajkovou lodí sítě autorizovaných prémiových prodejen značky Apple na Slovensku. Zákazníků kromě možnosti samotného nákupu produktů od Applu nabídne konzultace, školení, nastavení a brzy také servis produktů přímo v prodejně.

Díky certifikovanému týmu expertů, novým službám a možnostem přímo v prodejně, si budou naši zákazníci moci od nás odnést nejen nové produkty, ale kompletní řešení,“ slibuje ředitel WESTechu Matej Sršeň.

Při příležitosti otevření prodejny nabídne iStores speciální ceny na vybrané produkty společně s plošnou 10% slevou na veškeré zboží.

Zdroj: WESTech

Úvodní foto: WESTech

Komentáře