Konkurence: iStores otevře nové prodejny, dvě v Praze a jednu v Ostravě

Síť iStores bude mít po pátečním otevření nových prodejen celkem pět poboček v ČR a šest v SR, což z ní učiní největšího Apple Premium Resellera na obou trzích.

Konkurence: iStores otevře nové prodejny, dvě v Praze a jednu v OstravěČeská síť prodejen iStores patřící společnosti WesTech se v pátek 20. 5. rozroste hned o tři nové pobočky. Po otevření prodejen v pražských centrech Galerie Harfa a Atrium Flora a v ostravském Nové Karolině jich bude mít iStores v ČR již pět.

Westech kromě toho provozuje celkem šest prodejen iStores na svém domácím slovenském trhu. Společnost uvádí, že po otevření tří nových českých poboček se stane největším Apple Premium Resellerem v obou zemích.

Zákazníci nových prodejen iStores v České republice se mohou těšit na celou řadu novinek. V pražské prodejně v Atriu Flora najdou napřílkad Apple Watch Display Table, tedy stůl, na němž jsou vystaveny varianty populárních Apple Watch.

Kromě toho iStores slibuje výrazné rozšíření portfolia prémiových značek příslušenství, předprodejní podporu i splátkové a servisní služby. Předpokládaná roční návštěvnost pro celou síť má dosahovat až dvou milionů zákazníků.

Zdroj: WESTech

Úvodní foto: WESTech

Komentáře