Konkurence: Inseko se stává součástí sítě partnerů společnosti IFS

Akreditované partnerství s IFS umožní Inseku nabízet podporu a implementaci podnikových řešení od IFS. Cílem firmy je nyní stát se hlavním partnerem IFS na Slovensku.

Konkurence: Inseko se stává součástí sítě partnerů společnosti IFSSpolečnost IFS oznámila, že se její globální síť partnerů rozrostla o slovenskou poradenskou společnost Inseko. Členství v síti znamená, že Inseco může začít na Slovensku zajišťovat podporu a implementaci podnikového softwaru IFS Applications.

Inseko se zaměřuje na řešení pro správu provozních prostředků (EAM) a nabízí portfolio poradenských služeb s přidanou hodnotou. Jako akreditovaný partner společnosti IFS bude nyní moci zkombinovat svou odbornost s průmyslovými řešeními od IFS a zajistit tak komplexní nabídku služeb novým i stávajícím zákazníkům.

Naším cílem je stát se hlavním partnerem společnosti IFS na Slovensku a těšíme se na rozšiřování našich společných aktivit v oblastech, jako jsou předprodej, prodej, implementace a podpora,“ nastínil své plány CEO společnosti Inseko Peter Herman.

Zdroj: IFS

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře