Konkurence: Infomatic získal status Platinum Partner společnosti Kofax

Infomatic je v současnosti jediným platinovým partnerem Kofaxu na česko-slovenském trhu.

Konkurence: Infomatic získal status Platinum Partner společnosti KofaxSpolečnost Infomatic se stala platinovým partnerem společnosti Kofax, poskytovatele softwaru pro tvorbu chytrých firemních procesních řešení. Infomatic je v současné době jedinou společností s tímto prestižním oceněním v České republice a na Slovensku.

Kofax nabízí platformu, která obsahuje automatizaci vstupu dokumentů a dat z mnoha formátů, stavbu pokročilých workflow, ale i řešení pro elektronické podpisy, mobilní zpracování nebo pokročilé nástroje pro procesní a datovou analýzu.

Platinum status pro technologii Kofax dokládá, že společnost Infomatic je schopna implementovat a spravovat plné portfolio produktů Kofax s velkou přidanou hodnotou ve smyslu automatizace firemních procesů našich zákazníků,“ uvedl Tomáš Dolejš, generální ředitel společnosti Infomatic.

Úzce se specializujeme na konkrétní technologii a plné úsilí v získávání vědomostí a zkušeností nad jednou technologií Kofax, přináší své ovoce. Je naším cílem nadále držet úroveň služeb a dodávaných řešení velmi vysoko,“ dodal Dolejš.

Zdroj: Infomatic
Úvodní foto: Kofax

Komentáře