Konkurence: Indaput otevřel kamenný i on-line obchod s příslušenstvím pro iPhony

Prodejna nabízí řadu příslušenství od krytů, přes ochranné prvky a stojánky, až po autíčka a vrtulníky ovládané přes iOS. Obchod zároveň slouží jako autorizovaný servis pro telefony iPhone.

Konkurence: Indaput otevřel kamenný i on-line obchod s příslušenstvím pro iPhonySpolečnost Indaput, prodejce specializovaný na pouzdra a další příslušenství pro telefony a tablety značky Apple, otevřel v centru Prahy nový kamenný obchod. Zároveň s tím spustil e-shop www.indaput.cz, kde je podle vyjádření prodejce k dispozici nejširší nabídka příslušenství pro iPhone a iPad v České republice.

Zájemci najdou v nabídce Indaputu kryty od značek STK, Beyzacases, Case-Mate, Throncase nebo Otterbox. Kromě pouzder jsou v obchodě k dispozici redukce, kabely, fólie nebo stojánky.

Sortiment zahrnuje i novou řadu sluchátek Jays T-Jays nebo modely helikoptér a autíček ovládané přes operační systém iOS.

Indaput v prodejně poskytuje také autorizovaný servis pro telefony iPhone.

Kamenná prodejna se nachází na adrese V Jámě 1, Praha 1. Otevřeno je ve všedních dnech od 10:00 do 18:00, v sobotu pak od 10:30 do 18:30 hodin.

Zdroj: Indaput

Úvodní foto: Indaput

Komentáře