Konkurence: iLove Servis nově nabízí převzetí záruky na telefony značky Apple

Společnost uvádí, že garantuje záruku i v případě mechanického poškození a navíc tvrdí, že opravu zvládne rychleji a levněji než autorizované servisy. Záruku převezme od jakéhokoliv prodejce v České republice.

Konkurence: iLove Servis nově nabízí převzetí záruky na telefony značky ApplePoskytovatel servisních služeb iLove Servis oznámil spuštění nové službu převzetí záruky na telefony značky Apple. Firma za jednorázový poplatek začínající 290 korunách převezme veškerou zodpovědnost za záruční opravy místo původního prodejce.

Hlavní výhodou nové služby je podle iLove Servisu garance záruky na mobilní telefon i v případě nutnosti opravy mechanického poškození. Ceny oprav jsou podle společnosti navíc nižší než v autorizovaných servisech.

Hlavní výhodou převodu záruky je dostupnost a rychlost vyřízení záruční opravy, hlavně kvůli nižším cenám, než v autorizovaných servisech a velkému počtu našich sběrných míst po celé České republice,“ uvedl CEO společnosti Adam Pavelka

Rychlost samotné opravy pak řešíme velkými skladovými zásobami náhradních dílů a schopností našich techniků vyřešit velkou část oprav na počkání. Pokud by to mělo trvat déle, dostane od nás klient zapůjčený náhradní telefon,” dodal.

Garanci záručních oprav přebírá iLove Servis na základě doložení faktury od jakéhokoli prodejce v ČR ze které lze rozlišit, zdali byl telefon zakoupen pro fyzickou, nebo právnickou osobu. Na faktuře se musí nacházet i unikátní identifikační číslo telefonu (IMEI).

Zdroj: iLove Servis

Úvodní foto: iLove Servis

Komentáře