Konkurence: GFI Software vyhlásil nejlepší české partnery za rok 2015

Cenu pro nejlepšího partnera roku si odnesl Amenit, nejaktivnějším partnerem roku se stal Daquas a nejlepším partnerem v oblasti maintenance byl vyhlášen Vertix. Anketa mezi partnery ukázala, že SMB se bojí ztráty dat i používání soukromých moiblních zařízení.

Konkurence: GFI Software vyhlásil nejlepší české partnery za rok 2015Společnost GFI Software ocenila na svém každoročním setkání nejlepší české partnery za rok 2015 a zároveň využila příležitosti, aby se jich zeptala na jejich názor na situaci v oblasti IT bezpečnosti v malých a středně velkých společnostech (SMB).

Výsledky ankety ukázaly, že SMB se nejvíce bojí ztráty a úniku podnikových dat či přihlašovacích informací a také krádeží citlivých informací vlastními zaměstnanci. Jako největší nebezpečí tyto firmy vidí USB paměti a hned po nich soukromé telefony a tablety.

Hlavní potenciál ke zlepšení bezpečnosti v malých a středních podnicích vidí partneři GFI především v oblasti patch managementu, kontroly využívání přenosných zařízení a archivace

Partnerská ocenění si odnesly celkem tři společnosti. Partnerem roku 2015 byla vyhlášena společnost Amenit, ocenění Nejaktivnější partner získala společnost Daquas a cenu Maintenance partner roku 2015 obdržela firma Vertix.

V první řadě bych chtěl poděkovat všem našim partnerům za jejich úsilí v roce 2015 a pogratulovat těm oceněným. Vážíme si jejich spolupráce i jejich názoru, který nám potvrdil, že české SMB podniky často podceňují problematiku ochrany citlivých podnikových dat,” uvedl Zdeněk Bínek, šéf prodeje řešení GFI Software na českém a slovenském trhu.

Zdroj: GFI Software

Úvodní foto: GFI Software

Komentáře