Konkurence: Emark získal status Qlik Master Reseller pro ČR, SR a HU

Získání nejvyšší možné partnerské úrovně podle Emarku de facto znamená, že se stane prodlouženou rukou Qliku a bude zastřešovat zbytek jeho partnerské sítě v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Konkurence: Emark získal status Qlik Master Reseller pro ČR, SR a HUSpolečnost Emark oznámila, že s platností od června 2018 získala status Qlik Master Reseller pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Firma uvádí, že se díky této pozici stává vlajkovým partnerem společnost Qlik v regionu CEE.

Qlik Master Reseller je nejvyšší forma partnerství se společností Qlik. V praxi to znamená, že vedle tvorbě vlastních řešení bude Emark zastřešovat a podporovat zbytek sítě partnerů Qlik na zmíněných trzích.

Emark uvádí, že dosažení tohoto statusu je výsledkem několikaletého snažení a výrazného růstu. Titul Master Reseller uděluje Qlik partnerůms výjimečnou úrovní expertízy a největším přínosem pro růst trhu.

Potvrdilo to dlouhodobý trend, kdy nás Qlik vnímá jako svého strategického partnera v regionu. Stali jsme se v podstatě jeho prodlouženou rukou v zemích, kde nemá přímé zastoupení," dodal Ondřej Javorka z Emarku.

Zdroj: Emark

Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře