Konkurence: Electro World zajistí mimozáruční servis notebooků, tabletů a telefonů

Podstatou služby je zprostředkování mimozáručního servisu, kde prodejny poslouží jako sběrná místa a výdejní místa. Službu mohou využít i zákazníci, kteří zakoupili zařízení u jiného prodejce.

Konkurence: Electro World zajistí mimozáruční servis notebooků, tabletů a telefonůSpolečnost Electro World oznámila, že nabízí službu mimozáruční opravy telefonů, tabletů a notebooků, a to i pro zařízení zakoupená u jiných prodejců.

Rozbité zařízení stačí přinést do libovolné prodejny společnosti v České i Slovenské republice a Electro World se má postarat o zbytek.

Nejčastějším důvodem mimozáruční opravy je poškození výrobku po pádu, na který se nevztahuje záruka. Zákazníkům stačí rozbitý výrobek přinést do prodejny Electro World, kde mu zajistíme odeslání do specializovaného servisu. Technik provede diagnostiku a zákazníkovi sdělí cenu opravy. Servis po odsouhlasení ceny výrobek opraví a odešle zpět na prodejnu,“ vysvětlila podstatu služby Anna Ruminanová, e-commerce & service manager Electro Worldu.

Jako hlavní výhodu společnost uvádí rychlost a pohodlnost služby pro zákazníky, který díky ní nemusí hledat autorizovaný servis.

Zdroj: Electro World

Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře