Konkurence: Divizi Licanet koupilo DPT

Společnost DTP ujistila zákazníky, že odkup Licanetu, poskytovatele internetového připojení a servisu PC a sítí, se nijak nedotkne stávajících smluv.

Konkurence: Divizi Licanet koupilo DPTSpolečnost Lica, specialista na velkoobchodní a maloobchodní prodej technologie pro televizní a kabelové rozvody, oznámila, že k 1. 1. 2014 prodala svou divizi Licanet společnosti DPT.

Divize se specializuje na poskytování internetového připojení a kompletní servis až na úroveň počítačů a sítí u zákazníka.

Společnost DPT v otevřeném dopise ujistila zákazníky, že změna majitele se nijak nedotkne stávajících smluv, neboť DPT přebrala všechna práva a povinnosti z nich vyplývající, včetně čísla bankovního účtu.

DTP poskytuje služby pro mobilní telefony, pevný i mobilního internet, pevné telefonní linky,  IP telefonii, IT outsourcin, prodej IT a provozuje vlastní zákaznické call centrum.

Už nějakou dobu jsme o prodeji divize LICAnet uvažovali, a to především proto, abychom se mohli více zaměřit na B2B business,“ upřesnil v oznámení Petr Link, jednatel společnosti Lica.

Lica se nyní věnuje technologii miniCMTS, jež využívá stávající televizní rozvody k distribuci vysokorychlostního internetu do domácností.

Podmínky prodeje Licanetu ani prodejní cena nebyly zveřejněny.

Zdroj: Lica, DPT

Úvodní foto: © alehdats - Fotolia.com

Komentáře