Konkurence: Dimension Data je zlatým partnerem IBM pro oblast bezpečnosti

Desetiletá spolupráce obou společností vyústila v udělení zlatého partnerského statusu pro oblast bezpečnostních řešení. Dimension Data uvádí, že certifikace potvrzuje její pozici spolehlivého systémového integrátora.

Konkurence: Dimension Data je zlatým partnerem IBM pro oblast bezpečnostiSpolečnost Dimension Data Czech Republic oznámila, že jí společnost IBM udělalila status Gold Business Partner pro oblast dodávek a implementace bezpečnostních technologií, zejména pak technologie IBM QRadar.

Dimension Data uvádí, že získání zlatého statusu potvrzuje vysokou kompetenci pro implementaci komplexních projektů v oblasti bezpečnostního monitoru a je vyústěním dlouhodobého úsilí, které společnost této technologii věnuje.

Pro získání statusu musela společnosti splnit poměrně složitá kritéria, zejména pak předložit úspěšně implementované projekty ověřitelné u koncového zákazníka a prokázat, že disponuje širokým týmem certifikovaných specialistů pro danou oblast.

Dimension Data vnímá získání zlatého statusu jako stvrzení úspěšné desetileté spolupráce s IBM a také jako důkaz, že představuje spolehlivého systémového integrátora a partnera pro své zákazníky.

Zdroj: Dimension Data, ChannelWorld

Úvodní foto: Dimension Data, IBM

Komentáře