Konkurence: Datart otevřel svou druhou prodejnu v Trenčíně

Prodejna se nachází v obchodním Laugaricio, nabízí rozlehlou prodejní plochu a je postavena podle nového konceptu Datartu, který klade důraz na humanizaci prostoru.

Konkurence: Datart otevřel svou druhou prodejnu v TrenčíněSpolečnost Datart otevřela další prodejnu na Slovensku, tentokrát v trenčínském obchodním centru Laugaricio. Datart zde pokračuje ve svém projektu humanizace nákupního prostoru, kterým se snaží co nejvíce přiblížit potřebám zákazníků a zpříjemnit jim pobyt v prodejně.

Základem konceptu je vzdušný a prosvětlený interiér, který má v kombinaci se dřevem a přírodními odstíny zelené vytvářet příjemnou atmosféru. Uličky jsou dostatečně široké pro volný pohyb zákazníků s kočárky či na vozíku. Zboží je pak vystaveno v přehledných tematických sekcích.

V prodejně zákazníci najdou širrokých sortiment spotřebičů, audio a video techniky, počítačů a mobilních zařízení včetně příslušenství. Zároveň mohou využít širokou nabídku doprovodných služeb a výdejnu zboží e-shopu, přičemž dodání zboží do prodejny bezplatné

Trenčínská prodejna má otevřeno má denně od 9 do 21 hod a doplní již existující prodejnu v obchodním centru Max. V budoucnu firma plánuje modernizovat své existující prodejny a zároveň otevírat nové, například v Martině.

Zdroj: Datart

Úvodní foto: Datart

Komentáře