Konkurence: DataGuard je certifikovaným resellerem DLP řešení od McAfee

Bezpečnostní divize společnosti PCS je podle svých slov jediným certifikovaným resellerem řešení prevence ztráty dat od McAfee na českém a slovenském trhu.

Konkurence: DataGuard je certifikovaným resellerem DLP řešení od McAfeeDataGuard, bezpečnostní divize společnosti PCS, oznamuje, že se stala jediným certifikovaným resellerem řešení prevence ztráty dat společnosti McAfee na českém a slovenském trhu.

Certifikát Service Delivery Provider – McAfee DLP umožní zákazníkům využít lokálního certifikovaného resellera namísto objednání podpory ze zahraničí a je garancí kvality implementace řešení.

Služby lokálního partnera navíc zákazníkům přináší benefity z cenového hlediska, ale i v podobě dostupnosti komunikace v místním jazyce. DataGuard musel pro získání certifikace splnit přísná kritéria.

Získání certifikace na řešení McAfee DLP nám jednoznačně přináší konkurenční výhodu. Řešení DLP je důležité např. s ohledem na nadcházející regulaci GDPR i kvůli ochraně duševního vlastnictví každé firmy,“ uvedl ředitel DataGuardu Aleš Pikora.

Zdroj: PCS

Úvodní foto: © Kobes - Fotolia.com

Komentáře