Konkurence: CZC.cz autorizovaným resellerem Apple Mac

E-tail a síť prodejen, společnost CZC.cz, se stala autorizovaným prodejcem zařízení Apple Mac na českém trhu.

Konkurence: CZC.cz autorizovaným resellerem Apple MacAutorizací získává CZC.cz oficiálně do nabídky produktové novinky z řady Mac rovnou s jejich uvedením na trh.

 „Autorizace na prodej zařízení Apple Mac na českém trhu pro nás znamená nejen další krok ve zkvalitňování produktové nabídky a služeb zákazníkům, ale také poslední krok k získání autorizace na prodej celého produktového portfolia značky Apple, kterou dnes disponuje jen několik málo prodejců na českém trhu,“ uvedl v oznámení Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

CZC.cz oznámilo, že pro zákazníky chystá také slevové akce, bonusy a splátky bez navýšení. Ty mohou v případě zařízení Apple MacBook, iMac a Mac mini využít již tento měsíc.

Již dříve CZC.cz oznámil nabytí autorizace pro iPhone a iPod. Novou verzi iPhone 6 začne spolu s dalšími autorizovanými prodejci Apple prodávat od 24. 10. 2014.

Včera oznámení novinky iPad Air 2, iPad mini 3, iMac s Retina 5K displejem a nový Mac mini by měly být v nabídce e-tailera během následujících týdnů.

Zdroj: CZC.cz

Úvodní foto: CZC.cz, Apple

Komentáře