Konkurence: Awin IT je platinovým solution partnerem společnosti Sophos

Řady platinových partnerů Sophosu v ČR se rozrostly o další společnost, která splnila řadu certifikací včetně obratu přesahujícího 100 000 €.

Konkurence: Awin IT je platinovým solution partnerem společnosti SophosSpolečnost Sophos oznámila jmenování nového platinového partnera pro Českou republiku. Stala se jím společnost Awin IT, která splnila náročné technické i obchodní certifikace a dosáhla požadovaného ročního obratu za řešení od Sophosu ve výši 100 tisíc eur.

Díky dosažení nejvyšší možné úrovně partnerského statusu společnosti Sophos může nyní Awin IT svým zákazníkům nabízet výhodné cenové podmínky bezpečnostních řešení Sophos i pokročilou technickou a obchodní podporu výrobce.

Jsem potěšen, že nyní máme na českém trhu dalšího Platinového Solution Partnera, který je mimo jiné i odrazem našich lokálních obchodních úspěchů,“ uvedl Patrick Müller, channel account executive Sophosu pro ČR a SR.

Jsem pyšný, že tak aktivní prodejce, jakým je Awin IT, je součástí našich obchodních aktivit a děkuji za spolupráci při propagaci značky Sophos,“ dodal Müller.

Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře