Konkurence: Awin IT je nejlepším partnerem Sophosu v regionu východní Evropy

Společnost si krátce po získání statusu platinového partnera Sophosu připsala další úspěch, tentokrát v mezinárodní konkurenci.

Konkurence: Awin IT je nejlepším partnerem Sophosu v regionu východní EvropySpolečnost Sophos přivítala na své výroční konferenci Discover Partner Conference ve francouzském Cannes přes 700 hostů z celé Evropy. 

Partneři měli necelé tři týdny před začátkem věhlasného filmového festivalu příležitost vystoupit po červeném koberci až ke slavnému Palais des Festival. Právě tam Sophos představil své novinky, strategie a aktivity v oblasti bezpečnosti IT, a ocenil nejlepší partnery evropského regionu.

Evropská konference v Cannes byla první ze série tří výročních partnerských konferencí společnosti Sophos v tomto roce. Strategii společnosti, vize a trendy v oblasti bezpečnosti IT představil CEO Kris Hagerman spolu s výkonnými členy managementu.

V rámci programu byla pro účastníky připravena také řada prezentací a workshopů zaměřených na klíčové oblasti obchodu a produktového portfolia Sophos.

Vrcholem konference bylo slavnostní vyhlášení nejlepších partnerů v regionu. Prestižní ocenění Top Regional Excellece pro východní Evropu si z Cannes přivezla česká společnost awin IT.

Firma byla oceněna za nejvyšší počet registrovaných obchodních případů za uplynulý fiskální rok a nejvyšší míru úspěšnosti dokončení těchto projektů. Awin přitom terpve nedávno získal status platinového partnera.

awin IT - cena od Sophosu

Jindřich Rosička, technický ředitel awin IT, přebírá ocenění od společnosti Sophos.


Zdroj: Sophos

Úvodní foto: Sophos

Komentáře