Konkurence: AV Media se spojuje s Rental Pro

Spojením obou společností vzniká ve středoevropském prostoru velký hráč na poli audiovizuální techniky s obratem dosahujícím téměř jedné miliardy korun.

Konkurence: AV Media se spojuje s Rental ProSpolečnost AV Media se domluvila na spolupráci se společností Rental Pro, dodavatelem technického vybavení pro koncerty a festivaly. Spojením těchto dvou firem vzniká na středoevropském trhu uskupení s obratem téměř jedné miliardy Kč, které má být schopno nabídnout komplexní servis v oblasti služeb a pronájmů audiovizuální techniky.

Rental Pro je špičkou v oblasti hudebních a sportovních eventů, AV Media je silná především v technickém zajištění konferenčních služeb. Spolupráce na společném rozvoji pronájmových služeb je tedy logickým vyústěním a pokračováním růstu skupiny AV Media v oblasti pronájmů,“ uvedl Jan Kubinec, ředitel divize pronájmů ze společnosti AV Media.

Díky této akvizici se rozrůstá skupina pronájmových firem okolo AV Media. Podle Davida Lesche, generálního ředitele AV Media, se společnost dokáže postarat o jakýkoliv event a naplnit specifické potřeby zákazníků. Po spojení s Rental Pro bude AV Media prostřednictvím tří skladů pokrývat celý středoevropský trh, tedy Českou a Slovenskou republiku, Polsko, Maďarsko a Rakousko.

Zdroj: AV Media

Úvodní foto: AV Media, Rental Pro

Komentáře