Konkurence: AutoCont je autorizovaným partnerem EMC pro flashové technologie

V rámci své specializace se AutoCont zaměří na produkty řad ScaleIO, XtremIO, XtremSF a XtremCache.

Konkurence: AutoCont je autorizovaným partnerem EMC pro flashové technologieSpolečnost EMC oznámila, že certifikovala firmu AutoCont jako autorizovaného partnera se specializací na flashové technologie. Služby společnosti se tak rozšíří o expertízu v oblasti zrychlování podnikových aplikací jako jsou OLTP databáze a budování virtuální infrastruktury pomocí specializovaných technologií od EMC.

Společnost AutoCont vnímám jako jednoho z nejperspektivnějších partnerů na trhu, který disponuje významným potenciálem nejen v oblasti dodávek infrastrukturních řešení, ale také vývoje software a poskytování služeb. Přesně tyto oblasti pokrývá koncept EMC Federation, na jehož základě by se naše spolupráce mohla nadále rozšiřovat,“ uvedl Jiří Svěrák, country manager EMC pro Českou a Slovenskou republiku.

Jako partner specializovaný na EMC Flash portfolio se společnost AutoCont zaměří na produkty pro oblast softwarově definovaných úložišť ScaleIO, deduplikačních úložišť řady XtremIO a akceleraci IOPS orientovaných aplikací pomocí serverových karet s inteligentní cache XtremSF a XtremCache.

AutoCont sází na flashové technologie, věříme, že v krátké době nahradí klasická řešení s točícími se disky. Bylo by nepochybně chybou v tomto smyslu pominout tak významného hráče na trhu a technologie, kterými aktuálně disponuje EMC,“ uvedl Milan Heidrich, competence leader DC & Storage společnosti AutoCont.

Zdroj: EMC
Úvodní foto: EMC

Komentáře