Konkurence: Artex je zlatým partnerem Microsoftu v oblasti cloudových řešení

Společnost dosáhla nejvyšší úrovně v programu cloudových řešení pro malé a střední zákazníky. Získání této kompetence Artexu přinese řadu benefitů pro poskytování řešení Office 365.

Konkurence: Artex je zlatým partnerem Microsoftu v oblasti cloudových řešeníSpolečnost Artex oznámila, že v samém závěru roku 2015 dosáhla nejvyšší zlatou kompetenci v programu Small and Midmarket Cloud Solutions společnosti Microsoft. Získání této úrovně podle Artexu odráží jeho znalosti, zkušenosti a zodpovědný přístup ke cloudovým projektům.

Získání zlaté kompetence Artexu umožní získat dodatečné licence Microsoft Office 365, neomezenou specializovanou cloudovou podporu, oprávnění pro program Microsoft Online Services Advisor pro Microsoft Office 365 a především přímou podporu pro samotný Artex i jeho klienty.

Zlaté kompetence podle Microsoftu vyjadřují „nejlepší schopnosti v rámci konkrétní oblasti řešení společnosti Microsoft.“ Mezi podmínky získání této úrovně patří například úspěšné složení kvalifikačních zkoušek či předložení daného počtu referencí.

Zdroj: Artex

Úvodní foto: Artex, Microsoft

Komentáře