Konkurence: Alza spouští nový klubový program Alza Premium

Za roční poplatek 2 490 Kč nebo 95 eur dostane zákazník dopravu zdarma, vracení zboží do měsíce místo dvou týdnů nebo přístup k velké knihovně filmů a hudebních skladeb.

Konkurence: Alza spouští nový klubový program Alza PremiumInternetový obchodník Alza.cz oznámil spuštění nového programu Alze Premium, který svým účastníkům nabídne bezplatnou dopravu na cokoliv, ale také přednostní výdej, možnost vrátit zboží až do jednoho měsíce, tisíce filmů a miliony skladeb bez reklam a nutnosti stahování.

Jde o obdobu služby, kterou e-tailový lídr Amazon nabízí pod značkou Prime.

Služba Alza Premium je založena na principu klubového členství. Roční členství stojí 2 490 Kč nebo 95 eur, přičemž Alza zákazníkům nabízí první měsíc na zkoušku zdarma.

Zavedení programu je podle strategického obchodního ředitele Alzy Olega Vojtíška logickým krokem a reakcí na rostoucí sortiment.

V nabídce klubu je dále také více než 1 500 filmů a dva miliony hudebních skladeb. Všechny filmy a hudba jsou na jednom místě, není nutné je stahovat a jsou bez reklam. Podle Vojtíška Alza tuto sbírku neustále aktualizuje, a to tempem až deset tisíc nových skladeb týdně.

Více o novém programu Alza Premium najdete zde.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Alza.cz

Komentáře