Konica Minolta získala kontrakt na distribuci softwaru K2

Konica Minolta se ocitla v roli distributora. V portfoliu má software pro správu dokumentů od SourceCode.

Konica Minolta získala kontrakt na distribuci softwaru K2Společnost Konica Minolta oznámila, že se stala výhradním distributorem společnosti SourceCode, autora softwaru K2, pro Českou republiku.

K2 je systém pro správu dokumentů a podle novopečeného distributora přispěje k zefektivnění procesů s ní spojených. Software je integrovatelný do řešení Konica Minolta a podle společnosti nevyžaduje žádné dodatečné úpravy firemního IT.

Prostřednictvím softwaru K2 mohou naši zákazníci zautomatizovat a zrychlit své procesy, např. řízení oběhu dokumentů od jejich pořízení přes schválení až po archivaci. Software umožňuje přiřazení jednotlivých úloh příslušným pracovníkům, ale i komunikaci s ostatními podnikovými informačními systémy,“ uvedl v tiskové zprávě Aleš Klenka, ředitel divize ECM Konica Minolta Business Solutions Czech.

K2 doplňuje řadu řešení na platformě Microsoft SharePoint, která zákazníci Konica Minolta využívají pro správu a ukládání elektronických dokumentů. Systém K2 umožňuje tyto dokumenty distribuovat a dále řídit. Konkrétně jej lze využít například při schvalování a řízení smluv, faktur, žádanek nebo jakýchkoli jiných dokumentů, které podléhají firemním procesům.

Výrobcem softwaru je společnost SourceCode Technology Holdings, která byla založena v roce 2000 v JAR. Zaměřuje se na nabídku softwarových řešení určených k transformaci a zefektivnění podnikového IT. V současné době má 270 zaměstnanců, globální partnerskou síť a přes milion uživatelů ve více než 80 zemích.

Zdroj: Konica Minolta
Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com

Komentáře