Konica Minolta nabízí zákazníkům analýzu dokumentových procesů

S novou službou mají zákazníci společnosti dosáhnout úspor až v řádu statisíců korun ročně. Služba spočívá v analýze firemních procesů a návrhu jejich digitální podoby. Konica Minolta je podle svých slov jedinou firmou v ČR, která takovou službu nabízí.

Konica Minolta nabízí zákazníkům analýzu dokumentových procesůSpolečnost Konica Minolta chce svým zákazníkům nabídnout pomoc s využitím elektronických dokumentů. Nová služba, kterou za tímto účelem nabízí, je zaměřena na analýzu existujících firemních procesů a návrh jejich digitální podoby. 

„Cílem naší nové služby je ukázat zákazníkům maximální potenciál dokumentových řešení a navrhnout jejich optimální nastavení přesně podle jejich potřeb,“ uvedl Pavel Štěpán, obchodní ředitel české pobočky Konica Minolta Business Solutions.

Zavedení automatizovaných procesů oběhu dokumentů je podle Minolty vhodným řešením pro malé i velké společnosti. Nová služba se zaměřuje na správu a řízení faktur, smluv či interních dokumentů, jako jsou směrnice, žádanky nebo personální dokumentace.

„V České republice nabízíme službu analýzy a optimalizace řízení elektronických dokumentů jako jediní na trhu. Průkopníky jsme v této oblasti také ve srovnání s dalšími evropskými zeměmi, kde Konica Minolta působí,“ doplnil Štěpán.

Dokumentová řešení fungují na principu automatického rozpoznávání a vytěžování údajů, jako jsou například částky, data splatnosti, názvy dodavatelů, produktů a dalších definovaných informací.

Díky tomu je možné jednotlivé dokumenty automaticky přiřazovat příslušným pracovníkům nebo je propojovat s ostatními podnikovými informačními systémy.

Zdroj: Konica Minolta

Úvodní foto: © pab_map - Fotolia.com

Komentáře