Konica Minolta a Datasys zahajují spolupráci v oblasti řízení procesů

Partnerství umožní Datasys prodávat řešení K2 blackpearl od společnosti SourceCode, na které má Konica Minolta výhradní distribuci pro český i slovenský trh. Rozšiřování partnerské sítě je důsledkem rostoucí poptávky po řešeních na řízení firemních procesů.

Konica Minolta a Datasys zahajují spolupráci v oblasti řízení procesůSpolečnost Datasys rozšíří svou nabídku o nástroje pro podporu automatizace činností a procesního řízení K2 blackpearl od amerického výrobce SourceCode. Umožní jí to nová partnerská smlouva s lokální pobočkou společnosti Konica Minolta, která je výhradním distributorem produktů SourceCode na českém a slovenském trhu.

Uzavřením nového partnerství se rozšiřuje síť obchodních a implementačních partnerů produktů K2 blackpearl na českém trhu. Rozšířením partnerské sítě reagujeme na rostoucí poptávku po nástrojích pro podporu automatizace činností a procesního řízení," uvedl k dohodě obchodní ředitel Koniky Minolty Pavel Štěpán.

K2 blackpearl je komplexní platforma řízení firemních procesů (BPM), která umožňuje navrhovat workflow, funkčně komplexních formuláře a objekty integrujících data z existujících obchodních aplikací. Platforma má umožnit automatizaci a zjednodušení prakticky jakéhokoliv podnikového procesu.

Systém umožňuje pracovat s dokumenty, přiřazovat jednotlivé úlohy příslušným pracovníkům, ale i zajišťovat komunikaci s ostatními podnikovými informačními systémy. Kromě zvýšení efektivity práce má přispívat i ke zvýšení bezpečnosti a snížení provozních nákladů.

Zdroj: Konica Minolta
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře