Koch Industries dokončila akvizici společnosti Infor

Koch do Inforu poprvé investoval v roce 2017, nyní od Golden Gate Capital za neupřesněnou částku odkoupil i zbývající podíl. Infor i nadále povede manažerský tým z newyorské centrály.

Koch Industries dokončila akvizici společnosti InforInvestiční společnost Koch Industries oznámila, že dokončila akvizici společnosti Infor. Do té poprvé investovala v roce 2017, zbývající části odkoupila od Golden Gate Capital v uplynulých měsících.

Společnost Infor nyní funguje jako samostatná pobočka Koch Industries a bude nadále vedena současným manažerským týmem ze své centrály v New Yorku. Finanční detaily transakce nebyly zveřejněny.

Dokončení akvizice přináší společnosti Koch možnost urychlení vlastní digitální transformace, přičemž Inforu poskytne zdroje a specifické know-how k dalšímu rozvoji v oblasti kritických aplikací pro nejrůznější odvětví jako výroba, retail a distribuce.

Platforma Infor Healthcare Operations Platform and Interoperability Solutions zase pomůže firmám z holdingu Koch rozšířit dosah v odvětví zdravotnictví, kde již mají aktivity v oblasti výroby lékařských zařízení či farmacie.

Připojením se ke Koch Industries začíná nová kapitola naší historie,“ řekl Kevin Samuelson, výkonný ředitel Inforu. „Umožňuje nám to soustředit se na dlouhodobé cíle a zaměřit se na řešení pro specifická odvětví, jež zákazníkům pomáhají modernizovat a zlepšovat své podnikání.“

Bylo jasné již od začátku, že unikátní přístup společnosti Infor a jejího inovativního týmu jsou zárukou vysoké hodnoty na trhu,“ dodal Jim Hannan, výkonný viceprezident a ředitel podnikového segmetu v Koch Industries. „Srdečně vítáme 17 000 zaměstnanců Infor pod křídly Koch Industries.“

Zdroj: Infor
Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře