Kobe na setkání s partnery představilo nový web

V pražském hotelu Populus uspořádal specializovaný distributor, společnost Kobe, partnerské setkání, kde kromě technologických prezentací trendů odhalil také nový web (fotogalerie uvnitř).

Kobe na setkání s partnery představilo nový webZdeněk Horáček, Kobe. Ukázka: Nový web společnosti Kobe.

Na setkání Kobe „s novou tváří“ partnery přivítal ředitel společnosti Zdeněk Horáček. Stejně jako v předchozích ročnících byla prezentace rozdělena na blok technických a obchodních přednášek, v rámci kterých zástupci výrobců předávali účastníkům informace z trhu a technické informace o produktech, v konsolidované formě.

Zdeněk Horáček v úvodu poprvé představil nový web společnosti Kobe. Zatím je v beta verzi a během týdne bude partnerům k dispozici k testování. Nějakou dobu budou fungovat obě verze webů současně.

Náhled nového webu společnosti KobeNový portál přináší modernější design a řadu změn. Součástí webu budou kromě e-shopu také technologické stránky (pro lepší orientaci partnerů na trhu), dále web poskytne informace o skladových zásobách (a počty kusů k naskladnění), exporty do e-shopů prodejců, vylepšené galerie obrázků a videogalerie, porovnávání produktů, integrovaný konfigurátor baterií, možnost hromadných objednávek a reklamační modul.

Poté již odstartoval přednáškový blok, v rámci něhož postupně vystoupili Pavel Zmitko s prezentací disků a diskových technologií WD, Lubomír Tomány s přednáškou o novinkách hardwaru, softwaru i marketingové podpory Synology a po přestávce ještě Tomáš Petržilka s nabídkou IP kamer HikVision.

Dopolední část byla věnována také řešení i-Frame. Michal Gerbel nejprve prezentoval novinky a koncepty prodeje internetového fotoobrazu Home2 a prezentačního modulu Sign. Poté se zaměřil na interaktivní multidotykové panely a rámy pro výukové systémy, prezentace a digitální reklamu. Kobe láká na velmi atraktivní cenu.

Po obědě vystoupil Zdeněk Horáček s prezentací stavu datových sítí v ČR a blíže se věnoval oblasti LTE, modemů a routerů (vč. průmyslových M2M routerů).

Petr Bartipán z Kobe představil značku 2Power reprezentující notebookové akumulátory a poskytl typy, jak udržet baterie v kondici.

S poslední prezentací vystoupil opět Zdeněk Horáček, který partnery seznámil s SMB úložišti Infortrend EonNAS s deduplikací.

Setkání bylo zakončeno diskuzí a tombolou o NAS servery Synology, vstupenky do divadla Rokoko a další ceny.

Zdroj: ChannelWorld, Kobe
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře