Kobe je distributorem řešení pro chytrou domácnost značky Proove

V nabídce distributora se objevilo stavebnicové řešení pro chytrou domácnost a vzdálené ovládání spotřebičů přes chytrý telefon, PC nebo tablet.

Kobe je distributorem řešení pro chytrou domácnost značky ProoveSpolečnost Kobe rozšiřuje svou nabídku o řadu bezdrátových produktů pro chytrou domácnost od švédské firmy Proove. Toto řešení umožní vzdálené ovládání spotřebičů, monitoring i automatizaci. Systém lze rozšiřovat dle požadavků zákazníka.

Produkty značky Proove jsou stavebnicovým řešením. Z telefonu, tabletu, nebo počítače lze díky němu ovládat topení, osvětlení a další spotřebiče. Stejně je možno sledovat vnější, či vnitřní teplotu, nebo třeba teplotu bazénu či lednice.

Produkty umožní i automatizaci založenou buď na časovém programování nebo na základě sledu událostí – otevření dveří například zapne osvětlení a audio, vyšší teplota může sepnout čerpadlo solárního ohřevu bazénu atd.

Ideálním řešením je podle distributora startovací set SmartHome Kit Large, který obsahuje řídící jednotku Tellstick Net, dvě ovládané zásuvky, jednu ovládanou zásuvku se stmívačem, jednu venkovní ovládanou zásuvku a jeden sensor pro měření teploty a vlhkosti. Doporučená koncová cena této sady je 3 480 Kč bez DPH.

Pro bližší informace kontaktujte Zdeňka Horáčka. Kontakt najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: Kobe

Úvodní foto: Kobe

Komentáře