Klára Starková a John Winkler jsou novými výkonnými řediteli v Accenture

Dvě nové tváře ve vedení české pobočky se ujmou řízení divize pro klienty ze segmentu finančních služeb. Starkové i Winkler si přinášejí desetiletí zkušeností z práce ve finančním a konzultačním byznysu.

Klára Starková a John Winkler jsou novými výkonnými řediteli v AccentureČeská pobočka společnosti Accenture posílila své nejvyšší vedení. Na pozice výkonných ředitelů divize obsluhující klienty z odvětví finančních služeb nastoupili Klára Starková a John Winkler. Jejjich příchod má posílt pozici společnosti zejména v oblasti konzultačních služeb.

Klára Starková přináší své bohaté zkušenosti z vedení organizací ve finančním sektoru. Více než 10 let působila ve společnosti McKinsey, další dekádu byla členkou nejvyššího vedení Generali CEE Holding, kde poslední čtyři roky působila na pozici COO.

John Winkler přináší široké spektrum zkušeností z podnikání ve střední a východní Evropě, Rusku a Kanadě. Působil jako vedoucí partner firmě Deloitte neboviceprezident poradenské společnosti A.T. Kearney. Poslední čtyři roky zastával vedoucí pozice v rumunském zastoupení Erste Group.

Zdroj: Accenture

Úvodní foto: Accenture

Komentáře