Klára Ječmínková nastoupila do Dell EMC jako enterprise account manager

Z pozice obchodní zástupkyně pro podnikový segment se bude starat o prodej úložišť, bezpečnostních řešení a produktů pro obnovu a zálohování dat. Na nové pozici zúročí své sedmileté zkušenosti z podnikových divizí HPE.

Klára Ječmínková nastoupila do Dell EMC jako enterprise account managerSpolečnost Dell EMC Česká republika oznámila příchod nové posily do svého obchodního týmu. Klára Ječmínková nastoupila na pozici enterprise account manager a bude mít na starost prodej datových úložišť, řešení pro zabezpečení dat, řešení pro obnovu a zálohování a také prodej konvergované a hyperkonvergované infrastruktury.

Ječmínková přichází do týmu Dell EMC ze společnosti HPE, kde pracovala přes sedm let na pozici obchodní specialistky, nejprve pro segment řešení pro ukládání dat, servery a síťových řešení pro velké korporace, divizi Industry Standard Server/Storage Works Division, a později pro segment řešení pro ukládání dat.

Klára Ječmínková vystudovala program MBA na Baylorově univerzitě v americkém Texasu. Ve svém volném čase se věnuje dětem a sportovním aktivitám, jako je tenis, běh a bikram jóga.

Zdroj: Dell EMC

Úvodní foto: Dell EMC

Komentáře