KKCG a Rockaway vstupují do tuzemského bezpečnostního startupu ThreatMark

Brněnská společnost ThreatMark získala dva významné lokální investory. Fondy Springtide Ventures ze skupiny KKCG a divize Rockaway Ventures ze skupiny Rockaway získaly ve firmě 32,2% podíl. ThreatMark využije získané prostředky především na expanzi do zahraničí.

KKCG a Rockaway vstupují do tuzemského bezpečnostního startupu ThreatMarkČeský bezpečnostní startup ThreatMark získal dva významné domácí investory. Fond Springtide Ventures ze skupiny KKCG a divize Rockaway Ventures ze skupiny Rockaway koupily v ThreatMarku 32,2% podíl.

Oba investoři chtějí posílit společnost ThreatMark nejen finančně, ale také v oblasti know-how, podílet se na řízení firmy a pomáhat se vstupem do dalších zemí Evropy, USA a na asijský trh.

ThreatMark byl založen před dvěma lety v Brně jako specializovaná laboratoř zaměřující se na vývoj řešení na ochranu proti kybernetickým útokům a podvodům v on-line prostředí s důrazem na ochranu uživatele.

Kromě vývoje vlastních bezpečnostních řešení se společnost zabývá také výzkumem v oblasti detekce malwaru, umělé inteligence a behaviorální biometrie a aplikacemi těchto poznatků v produkčním prostředí zejména bankovních zákazníků.

Nově získané prostředky, ale i zkušenosti silných partnerů nám umožní nejen akcelerovat rozvoj produktu, ale především významně posílit obchodní aktivity na zahraničních trzích,“ uvedl výkonný ředitel a spoluzakladatel ThreatMarku Michal Tresner.

Zdroj: KKCG

Úvodní foto: © arahan - Fotolia.com

Komentáře