Kit Colbert je novým ředitelem pro technologie ve společnosti VMware

Colbert, jenž ve společnosti působí od roku 2003, se bude soustředit na formování technické vize VMwaru a rozvoj v oblasti výzkumu a vývoje.

Kit Colbert je novým ředitelem pro technologie ve společnosti VMwareSpolečnost VMware oznámila, že jmenovala Kita Colberta na pozici technologického ředitele. Nově bude utvářet technickou vizi společnosti a transformaci na výzkum a vývoj zaměřený na cloud a předplatné.

Jeho úkolem bude rovněž rozvoj úsilí v oblasti výzkumu a vývoje a dohled nad týmy VMware Engineering Services a Design/UX a nad závazky společnosti v oblasti ESG.

Colbert nastoupil do společnosti VMware v roce 2003 jako technický vedoucí pracovník, který stál za vytvořením, vývojem a dodáním funkcí vMotion a Storage vMotion ve VMware vSphere.

Během svého působení ve společnosti VMware zastával řadu funkcí, například funkci technického ředitele pro cloudové služby, generálního manažera pro cloudově nativní řešení, technického ředitele divize End-User Computing a hlavního architekta VMware vRealize Operations Suite.

Kitovo nadšení, prokázané technologické znalosti a vynikající vůdčí schopnosti budou hnacím motorem našich inovací a budou mít zásadní význam v oblasti výzkumu a vývoje,“ řekl Raghu Raghuram, generální ředitel společnosti VMware.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: Kit Colbert

Komentáře