Kingston Technology po prodeji Hyper X představuje novou značku Kingston Fury

Název Kingston Fury odkazuje na stejnojmennou kategorii paměťových produktů Fury. Portfolio bude zahrnovat herní DRAM, flash paměti i SSD disky.

Kingston Technology po prodeji Hyper X představuje novou značku Kingston FurySpolečnost Kingston Technology Europe, dceřiná společnost Kingston Technology Company, oznamuje název svojí nové značky pro počítačové nadšence a hráče: Kingston Fury, odkazující kategorii paměťových produktů stejného názvu založenou v roce 2014.

Po prodeji značky HyperX společnosti HP se Kingston rozhodl přejmenovat herní řadu DRAM, flash pamětí a SSD disků na Kingston Fury a investovat zdroje a know-how ze svého hlavního oboru podnikání do vytvoření nové generace těchto komponentů.

S velkou hrdostí představujeme novou značku Kingston Fury, která bude reprezentovat nejvýkonnější paměťové moduly pro počítačové nadšence a hráče,“ říká Bernd Dombrowsky, viceprezident pro prodej a marketing Kingston EMEA.

Technologická síla a celosvětové prvenství společnosti Kingston jako výrobce kvalitních DRAM a flash řešení přináší nové značce do vínku naše zdroje, nadšení a závazek dodávat našim zákazníkům nejen výkonné, ale i spolehlivé produkty,“ dodává.

Portfolio Kingston Fury se bude skládat z pamětí DDR4, DDR3 řad Renegade, Beast a Impact. Výrobce ve čtvrtém čtvrtletí 2021 uvede paměťové moduly DDR5, které momentálně procházejí testováním kompatibility a validací u výrobců základních desek.

Kingston zároveň zahajuje spolupráci s několika herními týmy, které postupně pod značkou Kingston Fury představí.

Zdroj: Kingston Technology

Úvodní foto: © daliu - Fotolia.com

Komentáře