Kingston Digital kupuje IronKey a jeho technologie šifrovaných USB disků

Akvizice má Kingstonu rozšířit nabídku šifrovaných řešení pro zákazníky na všech úrovních. Technologie IronKey budou integrovány do rodiny USB flash disků DataTraveler.

Kingston Digital kupuje IronKey a jeho technologie šifrovaných USB diskůSpolečnost Kingston Digital oznámila, že převzala USB technologie a aktiva společnosti IronKey ze skupiny Imation. Kingston označuje IronKey za přední alternativní značku v oblasti řešení šifrovaných USB flash disků.

Kingston uvedl, že se během integračního procesu nebudou konat žádné okamžité změny týkající se způsobu, jakým partneři zajišťující distribuční kanály podporují produkty IronKey.

Akvizice a začlenění značky IronKey do naší rodiny šifrovaných USB disků DataTraveler nám umožňuje nabídnout dynamický rozsah šifrovaných řešení pro zákazníky na všech úrovních, kteří chtějí chránit svá mobilní data,“ uvedla k akvizici Valentina Vitolová, obchodní ředitelka divize flash produktů společnosti Kingston.

Kingston dále uvedl, že společnost DataLocker, se kterou výrobce spolupracuje, převzala od značky IronKey platformu Enterprise Management Services (EMS), jež poskytuje centralizovanou správu řízení šifrovaných USB disků.

DataLocker již převzal i systém správy SafeConsole od firmy BlockMaster, což je řešení, které Kingston používá u svých šifrovaných USB flash disků.

Zdroj: Kingston

Úvodní foto: Kingston, IronKey

Komentáře