Kerio Technologies kupuje svého dlouholetého partnera GetSync'd

Akvizice je podle Keria součástí strategie posilování pozice v oblasti cloudových a on-premise řešení pro sjednocenou komunikaci.

Kerio Technologies kupuje svého dlouholetého partnera GetSync'dSpolečnost Kerio Technologies oznámila, že odkoupila společnost GetSync'd, dlouhodobého prodejce řešení Kerio, který poskytuje cloudová řešení určená pro malé a střední firmy.

Na základě podmínek odkupu se zakladatelé Kevin Davy a Scott Bowen připojí ke společnosti Kerio a převedou na ni vlastnictví všech aktiv a odpovědnost za zákazníky.

Společnost GetSync’d, která byla partnerem společnosti Kerio více než osm let, poskytuje firmám hostovaná řešení pro komunikaci založená na produktech Kerio Connect a Kerio Operator.

Akvizice je podle Keria součástí jeho úsilí posilovat svou pozici předního poskytovatele cloudových a on-premise řešení pro sjednocenou komunikaci a bezpečnost pro malé a střední firmy.

Tato akvizice urychlí strategii společnosti Kerio zaměřenou na rozvoj cloudových řešení a umožní nám představit více služeb, které naši partneři a zákazníci potřebují,“ uvedl nedávno jmenovaný CEO Keria Mirek Kren.

Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: Kerio Technologies, GetSync'd

Komentáře