Kerio ocenilo nejlepší partnery roku 2013

Společnost Kerio Technologies, poskytovatel řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, již sedmým rokem vyhlašuje nejlepší resellery z řad svých partnerů.

Kerio ocenilo nejlepší partnery roku 2013Ocenění Kerio Technologies udělilo resellerům z České republiky a Slovenska ve dvou kategoriích – The Best Kerio Reseller 2013
a Skokan roku 2013.

První titul náleží firmám s největším obratem, do druhé kategorie patří prodejci s největším procentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.

V kategorii The Best Kerio Reseller 2013 v České republice byly oceněny společnosti:

  1. Comes
  2. Cheops
  3. AutoCont CZ, regionální centrum Praha

 

Skokanem roku 2013 v České republice byly jmenovány firmy:

  • Datron
  • Axima

Na Slovensku se titulem Kerio Best Reseller 2013 mohou pochlubit společnosti:

  1. JKC
  2. Software Partner
  3. Fonet

 

Slovenskými Skokany roku 2013 jsou:

  • Gamo
  • Winking

Produkty Kerio se nám velmi dobře prodávají, a to hlavně díky své vysoké kvalitě a přívětivé ceně,“ uvedl v oznámení David Maršík, obchodní ředitel společnosti Comes a pochválil i technickou a prodejní podporu.

„S produktami Kerio pracujeme už niekoľko rokov a za toto obdobie sa my ako aj naši zákazníci tešíme na nové funkcie a vychytávky, ktoré pravidelne vychádzajú z dielní Kerio,“ dodal Branislav Jandušík, ředitel společnosti JKC.

V České republice má společnost Kerio Technologies 53 certifikovaných partnerů a na Slovensku 18 certifikovaných partnerů. Celkem v ČR působí 775 obchodních partnerů Kerio a na Slovensku 245.

 Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře