Kenth Juthberg posiluje pozici CN Group ve Skandinávii

Jako nový country manager bude skupinu zastupovat ve skandinávských zemích. Juthberg žije ve Švédsku, v minulosti působil například ve společnosti IBM Svenska.

Kenth Juthberg posiluje pozici CN Group ve SkandináviiSpolečnost CN Group oznámila, že její obchodní tým má od března 2021 novou posilu v podobě Kentha Juthberga, jenž bude firmu zastupovat ve skandinávských zemích včetně jeho rodného Švédska.

Juthberg v CN Group využije svých více než 20 let zkušeností z obchodních pozic na lokální i mezinárodní úrovni. V minulosti pracoval pro společnosti jako jsou Resco, SYSteam nebo Camako AB.

V roce 2008 nastoupil do společnosti IBM Svenska, kde během 13 let vystřídal řadu pozic a získal mnoho cenných zkušeností. Úzce spolupracoval nejen s klienty, ale také s partnerskými společnostmi IBM.

Kenth nám pomůže s rozvojem našich aktivit ve Skandinávii. Jsem rád, že mohu tohoto profesionála v CN Group přivítat a jsem si jistý, že mezi nás dobře zapadne,” řekl Michal Širica, CEO společnosti CN Group.

Kenth Juthberg studoval na Karolinska Institutet ve Stockholmu, na London Business School a na Boston University School of Management. Sám o sobě říká, že jeho vášeň spočívá v poskytování služeb, které přesahují organizační očekávání a jsou přínosem pro všechny zúčastněné.

Zdroj: CN Group
Úvodní foto: CN Group

Komentáře