Kdo se s předstihem zaregistruje na Distree EMEA 2019, získá balíček bonusů za tisíce eur

Vystavovatelé, kteří se zaregistrují na příští konferenci Distree EMEA do konce letošního srpna, získají balíček Early Bird s bonusy v hodnotě 3 000 eur včetně ubytování nebo přednosti při umístění stánku.

Kdo se s předstihem zaregistruje na Distree EMEA 2019, získá balíček bonusů za tisíce eurOd konference Distree EMEA 2018 uplynulo jen pár měsíců –  a můžete si ji připomenout v naší reportáži – ale její organizátor Distree Events již pracuje na dalším ročníku a představil zajímavou nabídku pro společnosti, které si chtějí s předstihem zajistit účast.

Pokud si vystavovatel do konce letošního srpna zakoupí balíček služeb Standard nebo vyšší, získá od organizátora sadu benefitů s názvem Early Bird, jejíž hodnota se podle Distree Events pohybuje okolo 3 000 eur.

Early Bird zahrnuje dodatečnou delegátskou jmenovku, která umožní rezervaci až třiceti jednání navíc, přednost při umístění stánku ve výstavních prostorech, tři noci pro jednu osobu v hotelu a bezplatný potisk a instalaci zadní stěny stánku.

Distree Events uvádí, že balíček Early Bird je výsledkem zpětné vazby od zavedených vystavovatelů i nových značek, které by se chtěly na Distree EMEA 2019 prezentovat. Další ročník konference se koná od 19. do 22. 2. 2019 v Monaku.

Zdroj: Distree Events

Úvodní foto: Channelworld

Komentáře