Každý čtvrtek máme řízek: Mall.cz hledá 150 zaměstnanců do nového distribučního centra

E-tail Mall.cz, který staví u pražských Jiren nové distribuční centrum, chce přijmout 150 nových lidí.

Každý čtvrtek máme řízek: Mall.cz hledá 150 zaměstnanců do nového distribučního centra
Skladoví operátoři, kteří obsadí 110 ze 150 otevíraných pozic, si měsíčně vydělají až 23 500 Kč, uvádí Mall.cz v oznámení. Zbylých 40 pozic mají obsadit administrativní pracovníci, technici údržby a vedoucí směn.

Prodejce láká zájemce o práci v distribučním centrum v Jirnech na vlastní jídelnu s obědy za 20 korun nebo 500Kč příspěvek na dopravu. V rámci relaxační zóny má Mall.cz zaměstnancům zpřístupnit stolní fotbal nebo pingpongový stůl.

Sklad na celkové ploše 30 000 m2 s možností rozšíření o dalších 20 000 m2 plánuje Mall spustit do provozu v polovině října 2015.

V současné chvíli už je sklad vybavený potřebnými technologiemi a postupně se zaplňuje zbožím.

Nové distribuční centrum si mohou zájemci o zaměstnání prohlédnout ve čtvrtek 27. srpna mezi 11. a 16. hodinou, kdy v Jirnech Mall.cz pořádá den otevřených dveří.

Kampaň na „lidi, ne stroje“

Ústředním mottem náborové kampaně je „Hledáme lidi, ne stroje“.

Jde nám o to, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře, aby věděli, že s nimi počítáme i do budoucna. Tomu odpovídá i náborová kampaň, v níž jsme použili fotografie kolegů z distribučního centra,“ uvedl v oznámení Pavel Knap, šéf logistiky Mall.cz.

V náborové kampani se ale objeví i další slogany. Na zveřejněných grafikách lze vidět i hlášku "Každý čtvrtek máme řízek", kterou na plakátu Mall láká na jídlo v kantýně.

Společnost v České republice aktuálně zaměstnává 700 lidí.

Zdroj: Mall.cz

Galerie

Úvodní foto: Mall.cz

Komentáře