Kateřina Syřišťová je novou HR manažerkou ve společnosti Anect

Jako seniorní HR manažerka Anectu bude zodpovídat za nábor specialistů, hledání talentů i tvorbu a plnění personální strategie vycházející z aktuálních potřeb firmy. Do Anectu přichází z nizozemské společnosti Heineken.

Kateřina Syřišťová je novou HR manažerkou ve společnosti AnectSpolečnost Anect oznámila, že její sekci HR a personalistiky nově vede Kateřina Syřišťová. V nové funkci se zaměří na efektivní nastavení HR procesů, nábor specialistů z oblasti IT, hledání nových talentů i na aktivity zaměřené na stávající zaměstnance.

Dále bude zodpovídat za tvorbu a plnění personální strategie vycházející z aktuálních potřeb Anectu. Syřišťová do společnosti přichází z firmy Heineken, kde na různých HR pozicích působila posledních třináct let.

V současnosti je pro firmy napříč odvětvími velkou výzvou nábor kvalitních lidí. Naším úkolem je proto hledat šikovné kolegy zejména na technické a obchodní pozice a současně dělat vše pro udržení našich stávajících zaměstnanců,“ říká Syřišťová.

S tím podle ní souvisí i posílení prezentace Anectu na pracovním trhu počínaje novým firemním webem a kariérními stránkami přes sociální sítě až po spolupráci se středními a vysokými školami. Pro stávající zaměstnance chce připravovat kvalitní a zajímavá školení.

Syřišťová je absolventkou Fakulty pedagogiky na Univerzitě Karlově v Praze.

Zdroj: Anect

Úvodní foto: Anect

Komentáře