Kaspersky získalo cenu MSP Innovation Awards Europe

Kyberbezpečnostní společnost byla oceněna zejména za svůj partnerský program v oblasti MSP. V lednu 2019 Kaspersky spustilo globální program United Partner Program, jenž nabízí nové benefity i nástroje pro partnery.

Kaspersky získalo cenu MSP Innovation Awards EuropeSpolečnost Kaspersky byla oceněna jako Best Managed Services Partner (MSP) Programme za rok 2020 v soutěži MSP Innovation Awards Europe organizovanou iniciativou Channel Partner Insight.

Pořadatelé podle Kasperského ocenili zejména to, jak mohou partneři MSP využívat výhody programu. Samotní partneři uvedli, že jim partnerský program pomáhá zvýšit jejich status důvěryhodného partnera v oblasti kybernetické bezpečnosti. 

V lednu minulého roku spustila společnost Kaspersky nový globální United Partner Program. Kromě nových benefitů a nástrojů pro partnery bylo jednou z hlavních novinek přidání specializací.

Na začátku tohoto roku spustila společnost Kaspersky svůj vlastní License Management Portal (LPM) –samoobslužný non-stop portál pro MSP partnery a prodejce předplatných, kde mohou objednávat a spravovat předplatné licencí.

Abychom vyšli vstříc potřebám MSP neustále rozšiřujeme portfolio produktů, které jsou k dispozici v rámci modelu MSP,“ uvedl Chris Connell, deputy vice president of global sales a director of European operations ve společnosti Kaspersky.

Velkou pozornost věnujeme pomoci MSP partnerům s rozvojem jejich bezpečnostních postupů a rozšiřováním kyberbezpečnostních služeb. Pomáháme jim též s doporučením nejvhodnějších řešení pro konkrétní typ společnosti,“ dodal Connell.

Zdroj: Kaspersky

Úvodní foto: Kaspersky

Komentáře