Kaspersky uvádí License Management Portal, samoobslužný portál pro MSP a resellery

Nový portál nabízí poskytovatelům spravovaných služeb a resellerům přehled o zákaznících, aktivních předplatitelích i informace o využití licencí v reálném čase. Nechybí ani analytika o poskytovaných službách či prodaných licencích.

Kaspersky uvádí License Management Portal, samoobslužný portál pro MSP a resellerySpolečnost Kaspersky představila Kaspersky License Management Portal (LMP), samoobslužný portál pro poskytovatele spravovaných služeb (MSP) a resellery, jenž si klade za cíl zefektivnit objednávání, správu a vykazování licencí Kaspersky.

Portál podle firmy nově umožňuje nastavit měsíční tarif s průběžným financováním (pay-as-you-go). LMP je součástí partnerského programu Kaspersky United, takže partneři mají na jednom místě přístup ke všem potřebným nástrojům a materiálům.

Kaspersky uvádí, že zkušební licenci lze vygenerovat pro jakýkoliv produkt společnosti, ať už se jedná o cloudový či lokálně nainstalovaný software, takže partneři mohou vyzkoušet všechny jejich funkce, vybudovat své služby a rychleji je dodat zákazníkům.

Na hlavním panelu mají reselleři a MSP přehled o všech svých zákaznících, stavu aktivních předplatitelů a informace o využití licencí v reálném čase. Portál zároveň nabízí analytiku o poskytovaných službách, prodaných licencích a počtech chráněných zařízení.

Poskytovatelé spravovaných služeb jsou pro Kaspersky jednou z hlavních priorit. Během posledního roku vykázal kanál Kaspersky MSP dobrý růst,“ říká Dmitry Golubtsov, ředitel oddělení MSP Business ve společnosti Kaspersky.

Počet partnerů, kteří se zaregistrovali, a kteří prodávají, se neustále zvyšuje. Výsledkem toho jsou o 60 % vyšší meziroční tržby. Nový Kaspersky License Management Portal jim poskytne všechny potřebné nástroje na jednom místě,“ dodává.

Zdroj: Kaspersky
Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com

Komentáře