Kaspersky spouští nový program, nabízí partnerům provizi z prodeje

Partneři získají po přihlášení do programu Kaspersky Affiliate Program a umístění bannerů na svou webovou stránku nárok na měsíční provizi vyplácenou prostřednictvím partnerské sítě Kaspersky.

Kaspersky spouští nový program, nabízí partnerům provizi z prodejeSpolečnost Kaspersky spustila nový partnerský program, jenž umožňuje partnerům, kteří na svých stránkách podporují produkty společnosti, získat provizi z prodeje vybraných bezpečnostních produktů Kaspersky.

Nový program dostupný všem partnerům na devíti trzích východní Evropy včetně České republiky a Slovenska. Nárok na měsíční provizi vyplácenou prostřednictvím partnerské sítě získají partneři po přihlášení.

Po něm musí následovat umístění odkazů na Kaspersky Affiliate Program či bannerů na svou webovou stránku, případně využití těchto nástrojů ve své online marketingové komunikaci.

Program je podle společnosti je navržen tak, aby partnerům poskytl nový zdroj příjmů díky zvýšení provizních sazeb. Návštěvnost svých stránek mohou partneři zvýšit i propagačními kampaněmi či soutěžemi, jež jsou dostupné pouze v partnerském programu.

Zdroj: Kaspersky

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře