Kaspersky RoadShow pořádaná ATC nastínila, jak na bezpečnost ve světě cloudu

Zástupci společností Kaspersky a ATC se od 29. do 31. 10. postupně setkali s resellery v Bratislavě, Brně a Praze. Hlavním tématem setkání byla bezpečnost ve světě cloudu.

Kaspersky RoadShow pořádaná ATC nastínila, jak na bezpečnost ve světě cloudu
Distributor AT Computers na uspořádal sérii setkání Kaspersky RoadShow 2019, se kterou postupně navštívil dvě česká a jedno slovenské město. Přednášky o bezpečnosti ve světě cloudu se konaly v Bratislavě, Brně a Praze.

Roadshow začala společným obědem, po kterém následovaly prezentace a živá diskuse nad současným stavem kybernetické bezpečnosti. Řeč přišla i na zabezpečení e-mailové komunikace a produkt Kaspersky Security for Office 365.

Druhá část programu byla věnována řešení Kaspersky Endpoint Security Cloud určené zákazníkům, kteří chtějí ušetřit čas a peníze na správě zabezpečení, a přitom vyžadují výkonnou a účinnou ochranu.

Na závěr setkání měli účastníci možnost probrat tuto problematiku v souvislosti s reálnými případy ze své prodejní praxe.

Bezpečnost je jedním ze základních kamenů současného IT, proto jsme rádi, že jsme mohli zájemcům o bezpečnost zejména v cloudovém prostředí nabídnout tuto velmi specifickou Kaspersky RoadShow,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Věřím, že posluchačům přinesla novou inspiraci. Již připravujeme další akci podobného ražení,“ dodal. Produkty Kaspersky má u ATC na starosti produktový manažer Jan Plaček, jehož kontakt naleznete v profilu distributora.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře