Kaspersky Lab rozšířil distribuci o AT Computers

Distributor AT Computers bude nabízet kompletní portfolio bezpečnostního softwaru od ruského výrobce, a to jak v ČR, tak na Slovensku.

Kaspersky Lab rozšířil distribuci o AT ComputersSpolečnost AT Computers se stala autorizovaným distributorem produktů Kaspersky Lab pro Českou republiku a Slovensko. Dohoda je platná od začátku listopadu a v nabíce AT Computers se objeví kompletní portfolio Kaspersky Lab pro domácí i firemní zákazníky.

Naše produkty nabízí zákazníkům AT Computers technologie pro zabezpečení a kontrolu koncových bodů a serverů včetně virtualizovaného prostředí. Poskytují bezpečnostní řešení, jako jsou kontrola aplikací třetích stran, šifrování nebo správa systémů. Naše firemní řešení ideálně doplňují a rozšiřují aktuální nabídku AT Computers,“ uvedl v tiskovém oznámení Jan Sekera, channel manager Kaspersky Lab pro Českou republiku a Slovensko.

Distributor dále oznámil, že portfolio Kaspersky Lab bude mít na starost produktová manažerka Jana Otteová (kontakty naleznou přihlášení uživatelé zde) a že všechny produkty jsou u něj již k dispozici. 

AT Computers uzavřením dohody rozšířilo řady českých distributorů Kaspersky, jimiž dosud byly společnosti PCS a Tech Data Distribution. Na Slovensku doplnilo dříve výhradní distribuci PCS.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorld
Komentáře