Kaspersky Lab rozdělil distribuci mezi AT Computers a Avnet

Změny v distribuci jsou platné od 1. 1. letošního roku. Kaspersky Lab budou nově v distribuci zastupovat společnosti AT Computers a Avnet.

Kaspersky Lab rozdělil distribuci mezi AT Computers a AvnetSpolečnost Kaspersky Lab k 1. 1. 2014 upravila autorizované distributory svých produktů pro Českou republiku a Slovensko.

Výhradními distributory se staly společnosti AT Computers (již v listopadu) a Avnet.

AT Computers má v portfoliu domácí produkty (elektronicky i krabicově) a firemní produkty (pouze elektronicky), zatímco Avnet nabízí korporátní produkty (elektronicky) a dále korporátní řešení a projekty.

Celé portfolio produktů je u Avnetu již dostupné. Zodpovědnou osobou za bezpečnostní software Kaspersky Lab je Petr Zahálka, team leader divize Security.

V současné době také Avnet připravuje otevření školicího střediska Kaspersky Lab Authorized Training Center.

Broadline distribuce tak byla ukončena se společností Tech Data Distribution. Kaspersky Lab dále oznámil, že dosavadní distributor PCS se po vzájemné dohodě stal Platinum partnerem.

Produkty Kaspersky Lab mají být nadále dostupné i u subdistributorů SWS a eD system Slovakia.

U nových výhradních distributorů se mohou reselleři registrovat do inovovaného partnerského programu. Více informací přineseme v rozhovoru s channel managerem Janem Sekerou.

Zdroj: ChannelWorld, Avnet

Úvodní foto: AT Computers, Avnet, Kaspersky Lab

Komentáře