Karel Toman a Pavel Kvasnička posilují tým společnosti Altron

Toman nastoupil na pozici ekonimického ředitele, Kvasnička působí jako nový ředitel technologické divize. První jmenovaný do Altronu přišel ze skupiny KKCG, druhý ze společnosti Kapsch.

Karel Toman a Pavel Kvasnička posilují tým společnosti AltronSpolečnost Altron oznámila, že posílil svůj tým o dva nové manažery. Finanční řízení společnosti má nově na starosti ekonomický ředitel Karel Toman, novým ředitelem technologické divize se stal Pavel Kvasnička.

Toman přichází do Altronu z investiční skupiny KKCG, kde působil jako finanční manažer a později jako manažer controllingu. Mezi jeho zodpovědnosti zde mimo jiné patřilo vytvoření reportingu za celou investiční skupinu.

Mým cílem je zejména optimalizovat klíčové procesy a zvyšovat přidanou hodnotu finančního oddělení jako klíčového byznysového partnera,“ uvedl Toman k jmenování ekonomickým ředitelem společnosti Altron.

Vystudoval ekonomii na VUT v Brně, mezi jeho koníčky patří horská turistika, cestování, jízda na motocyklu či hra na violoncello.

Kvasnička má z minulosti například devítileté zkušenosti na pozici projektového ředitele ve společnosti Kapsch Telematic Services. Zde vedl oddělení zaměřené na projekty pro rozšíření mýtného systému či telematické aplikace.

Ve své nové roli ve společnosti Altron se zaměří zejména na řízení a plánování rozvoje technologické divize a podporu realizovaných projektů. Dále se bude věnovat rozvoji nově vzniklých oddělení, jako jsou například oddělení slaboproudu nebo internetu věcí.

Vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, k jeho zálibám patří cyklistika, lyžování, golf a civilní letectví.

Zdroj: Altron

Úvodní foto: Altron

Komentáře