Kamion Samsung Moving Trailer přivezl do Prahy nejnovější velkoformátové displeje

Samsung vozí po Evropských městech výstavku aktuální nabídky velkoformátových displejů pro komerční nasazení a hoteliérství.

Kamion Samsung Moving Trailer přivezl do Prahy nejnovější velkoformátové displejeSamsung v rámci pražské zastávky speciálně upraveného kamionu představil řadu nových velkoformátových displejů (LFD) určených pro firemní zákazníky. Postupně zavítá do několika evropských metropolí.

Návštěvníci se v něm mohou seznámit s různými virtuálními prostředími, která přibližují výhody jednotlivých profesionálních displejů.

Na tiskové konferenci prezentoval Lukáš Lener ze Samsungu profesionální velkoformátové displeje s úhlopříčkami od 32 až do extrémních 95 palců (LED LFD model ME95C). Displeje vydrží provoz 16 hodin (základní a střední řada) až 24 hodin (řada premium) denně. Vztahuje se na ně tříletá záruka.

Svítivost displejů dosahuje od 450 do 1 500 cd/m2 a jejich odvětrání na šířku i výšku dovoluje libovolnou instalaci.

Jedním z hlavních prodejních argumentů je integrovaný přehrávač SoC, který umožňuje nastavení časovče zapnutí/vypnutí zobrazovaného obsahu a jeho distribuci přes LAN, centrálně nebo USB.

Displeje lze propojovat di videostěn, použít jako transparentní displej, mozaiku či semi-outdoor nasazení díky dalšími příslušenství.

Pro výuková, konferenční nebo prezentační prostředí je určena novinka Interactive White Board (IWB), která kombinuje dotykové ovládání a multi-screen technologii. Tato elektronická informační tabule kombinuje hardware a software a umožňuje vytváření velkých obrazovek, které mohou být ovládány z jednoho počítače. Nabízí interaktivní komunikaci s dalšími zařízeními a umožňuje dotykové funkce pro vzdělávací a firemní účely.

Michal Bláha představil videostěnu pro hotelová lobby a TV řešení do hotelových pokojů. Samsung přichází na trh s kompletním řešením. Televizory již v základní nabídce dovolují nastavení vlastního loga a zobrazení vybraných služeb. Podle další úrovně vybavení dovolují zobrazování obsahu ze zařízení hostů, použití externího reproduktoru a sluchátek, vlastní nastavení programového schéma a centrální správu kanálů (při použití celého řešení).

Zdroj: Samsung, ChannelWorld
Úvodní foto: Samsungf

Komentáře