K managementu DNS se připojuje Jaroslav Kohoutek jako CFO

Staro-novým provozním ředitelem největšího českého distributora s přidanou hodnotou, společnosti DNS se stává František Kašpar. Funkci finančního ředitele přebírá nově nastupující Jaroslav Kohoutek.

K managementu DNS se připojuje Jaroslav Kohoutek jako CFO



Novým finančním ředitelem DNS se stává Jaroslav Kohoutek. Distributor v oznámení vysvětlil, že nárůst obchodu v uplynulém roce, a s tím související navyšující se nároky na finanční vedení společnosti, logistiku, operativu a jiné vedl k rozhodnutí managementu investovat do posílení back-office.

To znamená rozdělení kumulované pozice finančního a provozního ředitele, kterým byl doposud František Kašpar, na dvě samostatné role.

Jaroslav Kohoutek před nástupem do DNS působil ve společnostech Helicar, ISE nebo Pražská plynárenská. Přináší si procesní znalost kontrolingu a účetnictví, ale i zkušenosti z mnoha realizovaných interních projektů.

Společnost DNS se svou historií, úspěchy a vizemi je pro mě velkou výzvou a věřím, že i já dokážu přispět svými znalostmi a zkušenostmi k jejímu dalšímu rozvoji. Plánované, ale i aktuálně již ‚rozjeté‘, nové projekty v sobě nesou nejen veliký potenciál, ale i značné nároky na kapacitu týmu back – officu, proto rozšíření vedení společnosti vnímám jako logický a rozvojový krok,“ uvedl v oznámení nový finanční ředitel.

Operativu nyní povede František Kašpar, který dříve zastal obě funkce.

Výkonný ředitel společnosti Petr Kuliš k posílení „back-office“ dodává: „DNS za poslední rok výrazně posílila nejen obchodně, ale i personálně, což byla logická reakce na zvyšování obratu. Navíc chceme jít s dobou a vymýšlíme vlastní projekty, třeba v oblasti cloudu, kde máme řešení DNS Cloud Marketplace, nebo ve sféře IoT, která nám také není cizí.

Zdroj: DNS








Úvodní foto: DNS

Komentáře