Juraj Pavol posiluje G2 server, bude pečovat o největší korporátní zákazníky

Nový global & enterprise sales account manager společnosti G2 server si přináší více než desetileté zkušenosti z působení na manažerských postech ve společnostech EMC, HP nebo Dell.

Juraj Pavol posiluje G2 server, bude pečovat o největší korporátní zákazníkyPříliv posil do společnosti G2 server nepolevuje. Další novou tváří se stal Juraj Pavol, který k 1. 11. nastoupil na pozici global & enterprise sales account manager. A bude mít na starosti rozvoj zákazníků v segmentu enterprise a rozvíjení obchodních vztahů s mezinárodními klienty.

Juraj Pavol v oblasti IT naposled působil ve společnosti EMC,kde zastával pozici obchodního managera pro region České republiky a Slovenska a měl na starost rozvoj partnerského kanálu a péči o zákazníky z korporátního a veřejného segmentu. Dříve působil také v Dellu a HP.

Velice mě těší, že jsem se stal členem společnosti G2 server, která je lídrem na trhu cloudu. Cloud ať už v private, public nebo hybridní podobě je budoucnost. Jsem přesvědčen, že otázka u většiny firem není zda cloud nasadit, ale kdy,“ uvedl Pavol ke svému jmenování.

Zdroj: G2 server

Úvodní foto: G2 server

Komentáře