Juniper mění svůj partnerský program, chce klást důraz na klíčová odvětví

Společnost Juniper Networks zavede v rámci programu Partner Advantage nové speicalizace na cloud a bezpečnost. Reaguje tak na měnící se prostředí trhu IT a moderní trendy.

Juniper mění svůj partnerský program, chce klást důraz na klíčová odvětvíSpolečnost Juniper Networks oznámila změny ve svém globálním partnerské programu Partner Advantage program, které vejdou v účinnost k 1. 1. 2018. Hlavním trendem bude zvýšení důrazu na cloud, bezpečnost, datacentra a vývoj softwaru.

Program nabídne dvě nové cloudové specializace Cloud Integrator a Cloud First. První je určena partnerům, kteří chtějí expandovat do oblasti cloudových služeb, zatímco druhou mohou využít čistě cloudoví partneři, kteří chtějí rozšířit své dovednosti.

Partneři dostanou k dispozici také novou bezpečnostní specializaci, kterou doprovodí speciální pobídky, rabaty a marketingové zdroje. Juniper také vytváří nové ucelené bezpečnostní balíčky, které budou partneři moci prodávat.

Mitch Lewis, viceprezident Juniperu pro partnerský kanál, se nechal slyšet, že oznámené změny jsou reakcí na transformaci celého odvětví a mají přinést zaměření na klíčové oblasti dnešního (a budoucího) IT.

Nová podoba programu nebude partnery vyloženě nutit do některé ze specializací, ovšem bude je k tomu motivovat. Juniper chce tímto způsobem získat globální síť partnerů, kteří jsou experty na konkrétní odvětví a mohou zákazníkům poskytnout ty nejlepší služby.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com

Komentáře